ویرجینیا قانون منع فروش محصولات تازه آزمایش شده روی حیوانات را تصویب کرد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی از NBC 12 ، ویرجینیا قانون آرایشی و بهداشتی ویرجینیا را امضا کرده است که فروش محصولات تازه آزمایش شده توسط حیوانات را ممنوع می کند.

جزئیات فرماندار رالف نورتام امضا کرد ، که توسط سناتور جنیفر بویسکو و نماینده کای کوری معرفی شد و فروش محصولات آرایشی آزمایش شده بر روی حیوانات را پس از 1 ژانویه 2022 ممنوع می کند.

گفته می شود که این قانون جدید مبارزه با آزمایش حیوانات را تقویت می کند و تولیدکنندگان محصولات لوازم آرایشی را که آزمایش جدید داشتند ، منع می کند ، بدون در نظر گرفتن این آزمایشات در خارج از ایالت.

چرا؟ معرفی این قانون باعث می شود ویرجینیا آخرین ایالت ایالات متحده باشد که علیه آزمایش حیوانات مبارزه می کند ، کالیفرنیا ، نوادا و ایلینوی فروش لوازم آرایشی تازه آزمایش شده توسط حیوانات را متوقف کرده اند.

مونیکا انگبرتسون ، رئیس روابط عمومی Cruelty Free International آمریکای شمالی گفت ، “این یک گام مهم نه فقط برای ویرجینیا بلکه برای کل ایالات متحده است ، زیرا تاریخ نشان داده است که فعالیت های ایالت منجر به تغییر در سطح فدرال می شود. این قانون جدید به فشار آمریكا برای تصویب نهایی قانون آرایشی و بهداشتی انسانی فدرال كمك خواهد كرد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>