پلت فرم تجارت الکترونیکی B2B NuOrder 45 میلیون دلار سرمایه گذاری جمع می کند. شرکت سرمایه گذاری خطرناک موسس Net-a-Porter پیشگام است

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ NuOrder ، یک بستر تجارت الکترونیکی B2B ، 45 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری به رهبری موسس Net-a-Porter ، ناتالی ماسنت ، شرکت سرمایه گذاری خطرناک Imaginary Ventures جمع آوری کرده است.

جزئیات برایتن پارک کاپیتال نیز رهبری این دور را بر عهده داشت ، ماسنت تصمیم گرفت به عنوان عضو هیئت مدیره و یک شریک استراتژیک به این شرکت بپیوندد.

هدف این صنعت این است كه توسعه این شركت را در اروپا و همچنین بازارهای خرده فروشی مد و لوكس گسترش دهد. مارک دزیالگا از برایتون پارک پایتخت نیز به عضویت هیئت مدیره در خواهد آمد.

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی ، “این بودجه شاهدی بر تسریع خرید و فروش دیجیتال طی دوازده ماه گذشته است و نشان دهنده فرصت های رشد در آینده است که در بازار B2B هزار میلیارد دلاری وجود دارد.”

چرا؟ این سرمایه برای حمایت از ادامه رشد و گسترش NuOrder در بازارهای متمرکز استفاده خواهد شد در حالی که این شرکت را قادر می سازد “تجارت ، امور مالی ، پرداخت ها ، داده ها و کشف بین مارک ها و خرده فروشان در بازار جهانی B2B را ادعا و تحول کند.”

ماسنت گفت ، “طی چند دهه گذشته تمرکز زیادی بر مصرف کننده خرده فروشی بوده است ، اما پیشرفت کمی در زمینه عملکرد صنعت در پشت صحنه داشته است. NuORDER فناوری مورد نیاز را برای تأمین عمده فروشی ، خرید ، بازرگانی و هم اکنون پرداخت ها ایجاد کرده است و ابزارهای دیجیتالی را در اختیار مشاغل تجاری قرار داده است تا در یک تغییر سریع و سریع در چشم انداز مصرف کننده و خرده فروشی ، به طور موثر و سودآوری کار کنند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>