ژیلت نام تجاری جدید اصلاح پایدار Planet Kind را راه اندازی می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ ژیلت متعلق به P & G برند جدیدی برای اصلاح و مراقبت از پوست راه اندازی کرده است که همانطور که از نام آن – Planet Kind – بر می آید ، نوید می دهد که با پوست و کره زمین مهربان باشد.

جزئیات بسته بندی قابل بازیافت است و از 85 درصد كاغذ و پلاستیك بازیافتی یا آلومینیوم قابل بازیافت بی نهایت ساخته شده و خط تولید نیز شامل تیغ با دسته پلاستیكی بازیافتی 60 درصد است.

چرا؟ این پرتاب از اهداف پایداری 2030 این برند پشتیبانی می کند. همانطور که جان کلاتون ، معاون Vroom از آمریکای شمالی در P&G توضیح می دهد ، “Planet Kind ترکیب گزینه های دوستدار محیط زیست را در برنامه اصلاح و مراقبت از پوست شما آسان تر می کند. ما می دانیم که مصرف کنندگان به دنبال محصولات پایدار هستند که از نظر پوست مهربان باشند و نمی خواهند از نظر عملکرد سازش کنند. محصولات Planet Kind ما با این حساب طراحی شده اند و توسط مارکی پشتیبانی می شوند که مردم از قبل می شناسند و به آن اعتماد دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>