کاشت مو در دروران شیوع کرونا

Category: رویان کلینیک Comments: No comments

[ad_1]

آیا کاشت مو در دوران شیوع کرونا را تجربه کرده اید؟ همانطور که می دانید با بالا رفتن سن بسیاری از افراد دچار ریزش مو می شوند. این مسئله در حجم مو ها تاثیر زیادی دارد و ممکن است نقاطی از سر به طور کامل خالی شود.

در این دوران است که کلینیک رویان سلامت به کمک شما خواهد آمد و با کاشت مو زیبایی شما را دو چندان می کند. افراد بسیاری هستند که به دلیل بیماری کرونا از کاشت مو های خود صرف نظر می کنند.

این نکته را از یاد نبرید که کاشت مو در دوران کرونا هیچ خطری برای شما ندارد به شرط آنکه تمام پروتکل های بهداشتی از طرف شما و کلینیک انتخابی رعایت شود؛ بنابر این نیازی نیست که کار های زیبایی خود را به دلیل یک بیماری به تاخیر بیندازید.

در ادامه اطلاعات جالبی درباره کاشت مو در اختیار شما قرار می گیرد و به سوالات ایجاد شده در آخر مقاله پاسخ خواهیم داد. در نتیجه تا پایان همراه ما باشید و از این مطالب لذت ببرید.

کاشت مو کرونا چگونه است؟

با توجه به تحقیقات انجام شده حدود 60 درصد آقایان و 50 درصد خانم ها به دلایل مختلف دچار ریزش مو می شوند. کاشت مو در دوران شیوع کرونا “ به شما کمک می کند که قسمت های خالی سر خود را بپوشانید و دوباره زیبایی یا جوانی را تجربه کنید.

در سراسر جهان افراد به دلایل مختلفی دچار طاسی یا ریزش مو می شوند. کاشت مو یک روش دائمی برای بازگرداندن رشد طبیعی مو های شما خواهد بود. روش هایی که جدیدا برای کاشت مو استفاده می شود درد را به حداقل می رساند و نتیجه های خوبی در بر دارد.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که کاشت مو در کرونا چیست و چگونه انجام می شود؟ در جواب به این سوال باید بگوییم که روش های انجام کاشت مو بسیار متفاوت است‌، اما همه آن ها از فولیکول های موجود در بانک موی خود شما استفاده می کنند.

در کاشت مو از بانک موی خود افراد استفاده می شود و هیچ جسم خارجی وارد بدن نخواهد شد. به همین دلیل امکان ندارد که ویروس کرونا از طریق کاشت مو منتقل شود. توجه داشته باشید که برای عمل کاشت خود حتما به مراکز و کلینیک های مطمئن مراجعه کنید.

کلینیک های معتبر با رعایت تمام نکات بهداشتی خیال شما را درباره انتقال ویروس جمع خواهند کرد. بنابر این باور های غلط را کنار بگذارید و سراغ کار های زیبایی خود بروید.

دلایل ریزش مو

همانطور که می دانید، افراد در زندگی خود به دلایل مختلفی دچار ریزش مو می شوند. به همین دلیل بعضی از آن ها کاشت مو در دوران کرونا را انتخاب می کنند. عواملی که در ریزش مو ها نقش دارد، در هنگام کاشت بسیار مهم است و قبل از عمل حتما توسط پزشک بررسی خواهد شد.

عواملی مانند بیماری های روانی و استرس، اختلالات هورمونی، مشکلات تیروئیدی، رژیم های سخت یا کاهش وزن ناگهانی، استفاده از برخی دارو ها، سابقه خانوادگی و شرایط نگهداری از مو ها در ریزش آن نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

پزشکان با انجام آزمایشات متعدد از دلایل ریزش موی شما باخبر می شوند و روش های مختلفی را برای درمان انتخاب خواهند کرد. در مواقعی حتی نیازی به کاشت ندارید یا اصلا این روش برای شما پاسخ نمی دهد. به همین دلیل است که باید قبل از عمل جلسات مشاوره و آزمایشات خود را انجام دهید.

تاثیر کرونا بر کاشت مو چگونه است؟

بسیاری از افراد بر این باور هستند که در دوران کرونا باید همه کار های خود را به عقب بیاندازند و خود را در خانه حبس کنند. آن ها معتقد هستند که ویروس کرونا ممکن است از طریق روش های زیبایی مانند کاشت مو به افراد منتقل شود.

طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است، کاشت مو در زمان کرونا هیچ آسیبی به شما نمی زند و به راحتی منتقل نخواهد شد. زیرا این ویروس از طریق راه های تنفسی منتقل می شود؛ درنتیجه به وسیله عمل های زیبایی خطری برای شما ایجاد نخواهد کرد.

در صورتی ممکن است این ویروس هنگام کاشت مو به شما منتقل شود که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنید. انتخاب کلینیکی معتبر مانند رویان سلامت به شما کمک می کند که عمل کاشت موی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

تنها تاثیر کرونا بر کاشت مو در زمان تعطیلی موقتی همه مشاغل در دوران قرنطینه بوده است. در این دوران هیچ یک از مشاغل از جمله مراکز زیبایی باز نبودند. پس از اتمام قرنطینه عمومی این مراکز کار خود را آغاز کردند و تاکنون خطری برای افراد نداشته اند.

روش های کاشت مو در ایام کرونا

هنگامی که تصمیم می گیرید کاشت مو انجام دهید، با مراجعه به پزشک و پس از معاینات دقیق ممکن است دو نوع روش برای کاشت به شما معرفی شود. در ادامه برای شما هریک از این روش ها را توضیح می دهیم.

روش FUT

روش FUT یا همان پیوند وارد فولکولار یکی از راه های کاشت مو…

این سایت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>