کلارینز هنگام عزیمت Boilard-Paul از GM جدید ایالات متحده آمریکا نام می برد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ کلارینز اعلام کرده است که دانیل بویلارد-پل ، معاون اجرایی و مدیر کل کلارینز آمریکا پس از 19 سال در 31 آگوست 2021 این شرکت را ترک می کند تا فرصت های جدید را دنبال کند.

جزئیات نام تجاری زیبایی فرانسوی ، لیونل اوزان ، مدیر کل Clarins کانادا را به عنوان جانشین خود ، از اول سپتامبر 2021 ، نامگذاری می کند.

“Danyelle نقش اساسی در نظارت و مدیریت شرکت تابعه ایالات متحده و تحول مداوم تجارت خود داشته است و باعث دیجیتالی شدن کلارینز در بازار شده است. او یک شریک بسیار متعهد در رابطه با مارک تجاری بوده است ، و ما می خواهیم از دنیل بخاطر سهم خوب او صمیمانه سپاسگزاریم. “

چرا؟ اوزان 17 سال را در ایالات متحده گذرانده است و اخیراً ریاست بخش عطر ادکلن کلارینز را بر عهده دارد و دانش عمیق وی در مورد این شرکت ، رهبری بصیر و تجربه گسترده در بازاریابی و مدیریت عمومی ، وی را در پیشرفت بیشتر حضور کلارینز در شمال جای خواهد داد. این شرکت گفت آمریکا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>