گارنیر درو باریمور را به عنوان اولین مدیر خلاق مشهور معرفی می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ گارنیر متعلق به L’Oréal اعلام کرد که درو باریمور را به عنوان اولین مدیر خلاقیت مشهور خود و همچنین چهره خط جدید زیبایی پاک ، Whole Blends Sulfate Remedy Collection امضا کرده است.

جزئیات باری مورم به همراه تیم گارنیر یک مکان تبلیغاتی تلویزیونی برای این برند ایجاد کردند که پس از اعلام همکاری جدید بازیگر در نمایش خود ، نمایش درو باریمور ، در هنگام تعطیلات تبلیغاتی پخش شد.

باری مور اظهار داشت: “من از تابستان گذشته که محصولات زیتون را امتحان کردم طرفدار Garnier Whole Blends هستم.” “بنابراین هنگامی که آنها با ایده ای برای کمک به آنها در راه اندازی مجموعه زیبایی جدید سولفات رایگان ، به من مراجعه کردند ، من همه در این محصول حضور داشتم. این محصولات برای موهای شما شگفت انگیز و مفید هستند ، اما چه چیزی بهتر از این است که مارک به بسیاری از کارهای خوب انجام دهد چیزهایی برای بازگرداندن و کمک به سبزتر شدن این سیاره ، آنها رویکردی کاملاً پایدار ، زیبایی سبزتر دارند و با سازمان های غیردولتی مانند Bee Conservancy محافظت می کنند و از 10 میلیون زنبور محافظت می کنند و این برای من واقعاً مهم است. ”

چرا؟ Adrien Koskas ، رئیس برند جهانی برای Garnier “ما خوشحالیم که از درو به مارک Garnier استقبال می کنیم. ما با هم درمورد تبلیغات مراقبت از مو ، دستورالعمل را بیرون آورده ایم و یک رویکرد کاملاً تازه ایجاد کرده ایم که امیدواریم با مصرف کنندگان ما ارتباط برقرار کند. مشارکت درو بسیار خارق العاده بوده است ، هم به این دلیل که او واقعاً عاشق این محصولات است و هم به دلیل سهم خلاقانه اش در این کارزار.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>