گروه کارلایل اکثریت سهام برند تمیز زیبایی Beautycounter را به دست می آورد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ شرکت سرمایه گذاری جهانی The Carlyle Group اکثریت سهام شرکت تمیز زیبایی Beautycounter را از شرکت مادر Counter Brands بدست آورده است.

جزئیات با ارزش 1 میلیارد دلار Beautycounter ، این سرمایه گذاری بر روی تمرکز مداوم گروه کارلایل بر مشارکت با مارک های تحت هدایت بنیانگذاران بنا شده است.

این سرمایه از طریق Carlyle Partners VII ، یک صندوق 18.5 میلیارد دلاری ، انجام می شود که اکثریت و اقلیت های استراتژیک را عمدتا در ایالات متحده در صنایع هدفمند ، از جمله مصرف کننده ، رسانه و خرده فروشی سرمایه گذاری می کند.

حمایت مالی به Beautycounter کمک می کند تا “ابتکارات استراتژیک خود را از جمله افزایش آگاهی از نام تجاری و همچنین تقویت مدل کسب و کار نوآورانه ، یکپارچه و همه کانال” شرکت تسریع کند.

چرا؟ با تعداد زیادی سرمایه گذاری که در سال 2021 اتفاق افتاد ، Beautycounter خرید جذابیت مداوم شرکت های زیبایی پاک را برجسته می کند.

جی سامسون ، رئیس Global Consumer ، Media & Retail ، گروه کارلایل. “Beautycounter یک پیشگام و پیشرو در صنعت زیبایی پاک با رشد سریع است و ما فرصتی را برای حمایت از یک تیم مستعد و بنیانگذار در تقویت ماموریت نام تجاری برای تغییر زیبایی برای همیشه می بینیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>