گزارشات Walmart سابقه درآمد Q4 و FY21 را ثبت کرده است

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Walmart نتایج خود را برای سه ماهه آخر سال 2021 مالی گزارش کرده است. خرده فروش آمریکایی شاهد رسیدن رکورد درآمد به 7.3 درصد در سال گذشته به 152.1 میلیارد دلار رسیده است.

جزئیات این افزایش بیشتر در ایالات متحده با فروش قابل مقایسه 8.6 درصدی و تجارت الکترونیکی ایالات متحده در 69٪ با نتایج قدرتمند در همه کانال ها مشهود بود. بخش غول خرده فروشی Sam’s Club با افزایش فروش 10.8 درصدی و تجارت الکترونیکی 42 درصدی روبرو شد ، در حالی که Walmart International با هدایت Flipkart ، مکزیک و کانادا 5.5 درصد افزایش به 34.9 میلیارد دلار رسید.

برای FY21 ، درآمد 559.2 میلیارد دلار رسید که 6.7 درصد افزایش داشته و درآمد عملیاتی آن 9.6 درصد افزایش یافته است. با این حال ، به دلیل واگذاری های برنامه ریزی شده ، والمارت انتظار دارد که فروش خالص در سال مالی 2020 کاهش یابد. این شرکت در حال برنامه ریزی برای جمع آوری حدود 14 میلیارد دلار برای پیشرفت در زنجیره تأمین ، اتوماسیون ، ابتکارات مشتری مدار و فناوری است.

چرا؟ داگ مک میلون ، رئیس و مدیرعامل Walmart ، توضیح می دهد ، “تغییر در خرده فروشی در سال 2020 تسریع شد. توانایی هایی که در سال های گذشته ایجاد کرده ایم ، ما را جلوتر می اندازد و ما پیش خواهیم بود. تجارت ما قوی است و ما با تسریع در سرمایه گذاری های هدفمند ، از جمله افزایش 425،000 همکار در نقش های خط مقدم ، تجربه مشتری را نیز تقویت می کنیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>