AirAsia Food به سنگاپور راه اندازی می شود. چشم زیبایی همکاری

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ خدمات تحویل AirAsia AirAsia Food قرار است از ماه آینده در سنگاپور آغاز به کار کند ، ظاهراً عملیات اصلی مبتنی بر مواد غذایی همکاری در بازارهای دیگر مانند محصولات آرایشی و بهداشتی را نیز دنبال می کند.

جزئیات این سرویس با راه اندازی در مالزی در مارس 2020 ، گسترش مداوم این شرکت هواپیمایی در جهان تحویل را نشان می دهد ، این شرکت قرار است از بازرگانان مستقر در سنگاپور 15 درصد کارمزد دریافت کند.

تونی فرناندس ، مدیرعامل AirAsia ، پس از به دست آوردن کلیه تأییدات قانونی ، گفت: “ما به عنوان یک رهبر مخل ، آماده ایم که چالش جدید سنگاپور را ارائه دهیم ، ارزش ، سادگی و فراگیری را برای همه فراهم کنیم.”

چرا؟ از آنجایی که شرکتهای هواپیمایی در پی COVID-19 همچنان در معرض نابودی سفرهای جهانی قرار دارند ، این یک مدل کسب و کار استراتژیک است.

با افتخار موفقیت در خدمات در مالزی ، آماندا وو ، مدیر ارشد بازرگانی ایرآسیا به استریت تایمز گفت که این شرکت خواستار این است که در زیبایی و مد علاقه خود را ثبت کند زیرا به دنبال راه اندازی محصولات بیشتر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>