BASF در شرکت مبتنی بر فناوری بیوتا Bota Bio سرمایه گذاری می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ BASF Venture Capital اعلام کرده است که در Bota Biosciences سرمایه گذاری کرده است. شرکت بیوتکنولوژی مصنوعی صنعتی چین در حال توسعه یک پلت فرم اختصاصی زیست فناوری نسل بعدی است که تولید پایدار و اقتصادی محصولات با ارزش بالا را برای مجموعه وسیعی از کاربردهای صنعتی امکان پذیر می کند.

جزئیات Bota Bio از این سرمایه گذاری برای توسعه قابلیت های توسعه و تولید خود استفاده خواهد کرد. “در BASF ، ما یک شریک صنعت قوی در کنار خود داریم که نقاط قوت ما به طور مطلوب مکمل ما است. ما از این پشتیبانی برای گسترش فرآیندهای خود و عرضه محصولات جدید استقبال می کنیم. “

چرا؟ BASF در حال کار بر روی فرایندهایی است که از بیوتکنولوژی سفید برای تولید بلوک های شیمیایی از مواد اولیه تجدید پذیر استفاده می کند و تخصص Bota Bio در این زمینه امکان تسریع در توسعه محصول را فراهم می کند.

همانطور که مارکوس سولیبیدا ، مدیر عامل BVC گواهی می دهد ، “اعضای بنیانگذار Bota Bio دارای تجارب زیادی در زمینه های بیوتکنولوژی و شیمی و همچنین در شرکت های تاسیس هستند. بستر بسیار نوآورانه Bota Bio تسریع در توسعه محصول را فراهم می کند و به تولید پایدار و اقتصادی کمک می کند. این پتانسیل برای شکل گیری پیشرفت برای آینده صنایع شیمیایی دارد. با سرمایه گذاری خود در این شرکت جوان امیدوار کننده ، ما در حال تقویت فعالیت های BASF در رابطه با پایداری و افزایش پتانسیل گروه برای نوآوری در بازارهای پویای آسیا هستیم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>