Beiersdorf با راه اندازی مفهوم شخصی مراقبت از پوست ، خود دیجیتال می شود

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Beiersdorf اعلام کرده است که اولین مارک مراقبت از پوست شخصی و دیجیتالی خود را با نام OWN عرضه کرده است

جزئیات این مجموعه جدید به عنوان بخشی از تمرکز دیجیتالی ، مستقیم و پایدار خود راه اندازی شده است ، از هوش مصنوعی استفاده می کند و حول یک الگوریتم اختصاصی ساخته شده است.

مصرف کنندگان که به عنوان بخشی از یک مدل فروش دیجیتال به طور انحصاری در دسترس هستند ، به وب سایت اختصاصی مراجعه می کنند و در آنجا در یک پرسشنامه ارزیابی شده علمی شرکت می کنند تا مشخص کنند که کدام فرمول مراقبت از پوست برای پوست آنها مناسب است.

مخفف کلمه “فقط آنچه لازم است” ، بسته بندی شخصی سازی را یک قدم جلوتر می برد و نام خریدار به آن اضافه می شود ، در حالی که بطری ها با بسته بندی بیرونی ساخته شده از مواد آلی قابل شارژ هستند.

چرا؟ این مدل تجاری به عنوان بخشی از استراتژی CARE + غول مراقبت شخصی راه اندازی شده و در بازارهای اصلی اروپا راه اندازی می شود و بر محرک های اصلی صنعت تمرکز دارد. مراقبت از پوست شخصی و دیجیتال.

استفان دی لوکر ، مدیر ارشد اجرایی Beiersdorf ، گفت ، “نقطه تفاوت ما این است که محصولات با هر سفارش جدید به طور خودکار تکامل می یابند – از جمله معیارهایی مانند سبک زندگی ، شرایط شخصی افراد یا تغییرات فصلی.
“با این رویکرد جامع ، ما نه تنها ارتباط مستقیم دیجیتال با مصرف کنندگان برقرار می کنیم ، بلکه دانش خود را در مورد مصرف کنندگان و پوست آنها نیز ارتقا می دهیم. این به ما کمک می کند تا در آینده راه حل های شخصی بهتری نیز ارائه دهیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>