Benefit Cosmetics سیاست COVID را به روز می کند تا کارکنان مراقبت های بهداشتی به درمان دسترسی داشته باشند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی که بی بی سی منتشر کرده است ، Bfitit Cosmetics متعلق به LVMH سیاست ایمن COVID انگلیس خود را پس از دریافت انتقاد نسبت به یک پروسه غربالگری که مانع از دریافت درمان در کارمندان مراقبت های بهداشتی در فروشگاه های آن است ، به روز کرده است.

جزئیات سخنگوی مارک های لوازم آرایشی به دلیل ناراحتی ناشی از سیاست های خود ، که به کارمندان ملزم بود از ارائه خدمات به مشتریانی که با کسی که COVID-19 را تأیید یا مشکوک کرده است ، خودداری کنند.

در حال حاضر س screenالات غربالگری اصلاح شده است تا توصیه های بهداشت عمومی انگلستان را در نظر بگیرند که کسانی که از نظر پزشکی در نقش خود از درجه پزشکی استفاده می کنند ، خود را به طور بالقوه در معرض ویروس نمی دانند.

چرا؟ خط مشی Benefit برای محافظت از کارگران و سایر خریداران طراحی شده بود اما راهنمایی بهداشت عمومی انگلستان را در نظر نگرفت که کارکنان مراقبت های بهداشتی که از PPE صحیح استفاده می کنند هنگام مراقبت از یک مورد مشکوک یا تایید شده از ویروس ، تماس نزدیک محسوب نمی شوند. سخنگوی Benefit به بی بی سی گفت ، “ما در حال کار بر روی به روزرسانی سیاست خود به موقع برای بازگشایی خدمات این هفته هستیم ، اما این یک روند جدید است و ما عذرخواهی می کنیم که این امر به سرعت انجام نشده است. ما می خواهیم تأکید کنیم که این به هیچ وجه نمی تواند علیه NHS سخت کوش ما که عزیزانه دوستش داریم تبعیض قائل شود. مانند همه فرایندهای عملیاتی ، ما نیز در حال تغییر بوده و اکنون به روز شده است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>