Chanel برای کمک به خریداران در تطبیق سایه با برنامه Lipscanner شروع به کار کرد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Chanel برنامه ای را راه اندازی کرده است که برای کمک به خریداران در یافتن رژ لب متناسب با سایه های خاص طراحی شده است. چه آنها رنگ مناسب خود را روی یک پوستر ، مجله یا دوست خود تشخیص دهند ، می توانند با استفاده از نرم افزار مجهز به هوش مصنوعی نزدیکترین مسابقه را از محدوده Chanel شناسایی کنند.

جزئیات هنگامی که برنامه سایه را شناسایی کرد ، مشتریان می توانند آن را عملاً با Chanel Try On امتحان کنند. همچنین کاربران می توانند عکس های مربوط به تغییرات مجازی خود را ذخیره یا به اشتراک بگذارند و محصولات Chanel را از طریق برنامه خریداری کنند.

چرا؟ با توجه به محدودیت فرصتهای COVID-19 برای مشتریان برای امتحان محصولات IRL و همچنین کانالهای آنلاین ، تولیدکنندگان لوازم آرایشی مجبور به ایجاد خلاقیت برای تشویق آزمایش می شوند. Chanel دارای 400 محصول در “جهان لب” خود است ، بنابراین این ابزار به خریداران کمک می کند تا از سایه های مختلف استفاده کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>