Clearpay ارائه دهنده پرداخت انعطاف پذیر در جنوب اروپا راه اندازی می شود

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Clearpay ارائه دهنده پرداخت انعطاف پذیر در جنوب اروپا راه اندازی شده است و هم اکنون در بازرگانان اسپانیا و فرانسه فعالیت دارد.

جزئیات Clearpay که در اواخر این ماه وارد ایتالیا شد ، با مارک ها و خرده فروشان در صنایع زیبایی ، مد و سبک زندگی همکاری کرده است.

در خارج از اروپا Afterpay نامگذاری شده است ، ارائه دهنده پرداخت به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا هنگام دریافت سریع کالاهای خود ، در چهار قسط پرداخت کنند.

چرا؟ راه اندازی به جنوب اروپا اهمیت روزافزون خرید را برجسته می کند ، طرح های بعدی را برای خرده فروشان و مصرف کنندگان پرداخت کنید.

نیک ملنار ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Clearpay ، گفت: “در سال گذشته ، تجارت الکترونیکی جهانی با سرعتی بیشتر از ده سال گذشته رشد کرد. با معرفی Clearpay ، ما به اروپاییان راهی بهتر برای دسترسی به چیزهایی که آنها در زندگی خود می خواهند و نیاز دارند از طریق یک سرویس پرداخت انعطاف پذیر که به خریداران امکان می دهد پول خود را خرج کنند و به مرور زمان پرداخت کنند – به جای مراجعه به وام های گران قیمت و کارت های اعتباری با بهره ، کارمزد و بدهی گردان همراه باشید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>