Coty در تولید پایدار عطر با LanzaTech همکاری می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Coty اعلام کرده است که برای تولید اتانول پایدار ساخته شده از انتشار کربن جذب شده ، که در محصولات معطر آن گنجانده می شود ، نامه همکاری خود را برای همکاری با LanzaTech امضا کرده است.

جزئیات دانشمندان Coty طی دو سال گذشته در کنار LanzaTech و شرکای تولید برای تولید اتانول پایدار با خلوص بالا و مناسب برای استفاده در عطرها کار کرده اند. غول زیبایی آمریکا قصد دارد تا سال 2023 از این اتانول جذب شده توسط کربن در بیشتر نمونه های عطر خود استفاده کند.

جنیفر هولمگرن ، مدیر ارشد اجرایی LanzaTech ، اظهار داشت: “رسیدگی به چالش های اقلیمی ما نیازمند همکاری در چندین بخش است.” “ما مفتخریم که در حال توسعه این همکاری با Coty هستیم تا نشان دهیم بازیافت کربن می تواند تولید پایدار عطرها را امکان پذیر کند. کربن یکبار مصرف باید از گذشته باشد و این پروژه نمایی از آینده CarbonSmart است که در آن مصرف کنندگان قادر به انتخاب محصولات ساخته شده از کربن بازیافت شده هستند. “چرا؟ این حرکت به اهداف کلان پایداری کوتی کمک خواهد کرد ، که در استراتژی زیبایی آن دوام آورده شده است. Sue Y. Nabi ، مدیر ارشد اجرایی Coty ، گفت: “پایداری عامل اصلی نوآوری است و Coty بر ایجاد محصولات برجسته تمیز و سبز تمرکز دارد. اتانول ماده شماره یک خریداری شده برای گروه عطر است و با گذشت زمان این همکاری با LanzaTech به طور قابل توجهی تأثیرات زیست محیطی محصولات ما را کاهش می دهد. این نه تنها کار صحیح است ، بلکه از نظر تجاری نیز منطقی است – با مصرف کننده امروزی که به درستی تقاضا می کند مارک های مورد علاقه خود تعهد خود را برای پایداری به اشتراک بگذارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>