Elemis تیم رهبری را تقویت می کند. مارک گالاگر را به سمت مدیر ارشد برند و دیجیتال ارتقا می دهد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Elemis با ارتقا نام تجاری سابق SVP Global و Digital Marc Gallagher به مدیر ارشد برند و افسر دیجیتال ، تغییرات اساسی را در تیم رهبری خود اعلام کرده است.

جزئیات گالاگر که از سال 2019 به این شرکت پیوست ، در دفتر نیویورک مستقر خواهد شد.

علاوه بر این ، کری ایوانز به عنوان مدیرکل انگلستان منصوب شده در حالی که سوزان پنگللی به عنوان مدیرکل ایالات متحده پیوست.

گفته می شود که موقعیت های تازه ایجاد شده “نشانگر فصل بعدی هیجان انگیزی برای Elemis است و امکان ادامه شتاب تجاری در استراتژی ، تغییر ، رشد و دید را فراهم می کند.”

چرا؟ در حالی که گالاگر برای هدایت این شرکت در جایگاه تجاری جهانی تبلیغ شده است ، ایوانز و پنگلی وظیفه دارند که ضمن تقویت حرکت نام تجاری و ایجاد تجربه و تعامل با مصرف کننده منطقه ، چشم انداز استراتژیک برند را هدایت کنند.

شان هارینگتون ، مدیرعامل و بنیانگذار المیس ، گفت ، “با توجه به گسترش سریع ما در سراسر جهان ، ELEMIS در یک نقطه مهم قرار دارد. همانطور که مرحله بعدی چشم انداز آینده این سفر شگفت انگیز را به عنوان برترین برند مراقبت از پوست بریتانیا در جهان تعریف می کنیم ، داشتن چنین استعداد و تخصص باورنکردنی در مارک ، کری و سوزان که تیم مدیریتی ما در فروش را رهبری می کند ، یک امتیاز و افتخار است. ، دیجیتال ، مارک و خلاقیت. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>