elf Cosmetics با همکاری Chipotle Mexican Grill مجموعه زیبایی محدود را به بازار عرضه می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Cosmetics با نام تجاری زیبایی زیبایی الف با زنجیره فست فودهای آمریکایی Chipotle Mexican Grill همکاری کرده و مجموعه ای محدود از Elf x Chipotle را راه اندازی کرده است.

جزئیات این مجموعه شامل یک پالت سایه چشم ، براق کننده لب ، ست اسفنج صورت و کیف آرایش است و در سایت های elfcosmetics.com ، chipotlegoods.com و در اولین پلت فرم خرید مجازی تلفن همراه NTWRK موجود است.

این آخرین همکاری بین این دو شرکت است و فروش قبلی آن در بهار سال گذشته در چهار دقیقه به فروش رسید.

Chipotle با تجلیل از این مشارکت ، Eyes را خلق کرده است. چیپس. صورت. Bowl ، یک پذیرایی کاملاً وگان با سرپرستی Dragon Queens Trixie Mattel و Kim Chi.

چرا؟ گفته می شود که یک همکاری بین صنعت ، الف آرایشی و بهداشتی با Chipolte همکاری کرده است به دلیل مأموریت خود برای “پرورش جهانی بهتر از طریق مواد غذایی با مسئولیت بالا” – اخلاقی که با محصولات بدون ظلم و گیاهخواری مطابقت دارد.

ترسی لیبرمن ، معاون رئیس جمهور ، بازاریابی دیجیتال و Off-Premise ، Chipotle ، با هدف قرار دادن مصرف کنندگان جوان ، گفت: “ما همیشه به دنبال فرصت هایی برای فرهنگ سازی و ایجاد ارتباطات معتبر با Gen-Z در کنار مارک های دارای ارزش های مشابه هستیم.”

در همین حال Kory Marchisotto ، مدیر ارشد بازاریابی ، elf Beauty ، ادامه داد: “ما مدتهاست که Chipotle را تحسین می کنیم و از اینکه دور هم جمع شده ایم و کارهایی را انجام می دهیم که هیچ یک از ما قبلاً انجام نداده ایم ، هیجان زده هستیم. ما روحیه یکپارچه ای مشترک داریم و هر دو متعهد هستیم که بهترین مواد را با قیمت های فوق العاده به مصرف کنندگان خود برسانیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>