Eucerin اولین ضد آفتاب طبی را با SPF100 راه اندازی کرد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Eucerin متعلق به Beiersdorf در حال گسترش نمونه کارها برای محافظت در برابر آفتاب با نام تجاری اول است – یک ضد آفتاب پزشکی گفته می شود برای جلوگیری از کراتوز آکتینیک و سرطان پوست غیر ملانوم است.

جزئیات گفته می شود این محصول با وجود محافظت بالا ، سیال ، دارای بافتی غیر چرب ، به راحتی جذب شده و سبک است. این پرتاب توسط یک کارزار جهانی پشتیبانی می شود که در آن یک فرد مبتلا به کراتوز آکتینیک تجربه تشخیص و زندگی با این بیماری را به اشتراک می گذارد.

چرا؟ دکتر گیتا نوفانگ ، مدیر ارشد نوآوری و پزشکی در مارک زیبایی ، توضیح می دهد ، “ترکیب بسیار موثر فیلترهای محافظ UVA / UVB بالا و طیف گسترده ، حداکثر حفاظت در برابر آفتاب را به مصرف کنندگان ما ارائه می دهد. از آنجا که محافظت شدید به ویژه برای پوست مهم است ، که در حال حاضر آسیب دیده است ، ما همچنین تحمل پوست آن را در بیماران مبتلا به پوست حساس به آفتاب و کراتوز آکتینیک آزمایش کردیم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>