Hindustan Unilever قصد دارد تا پایان سال خنثی کننده زباله باشد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Hindustan Unilever (HUL) اعلام کرده است که در سال 2020 به جمع آوری 100 درصد زباله های پلاستیکی دست خواهد یافت ، به این معنی که بیش از آنچه در تولید خود استفاده می کند ، زباله های بسته بندی را جمع آوری و پردازش می کند.

جزئیات این هدف چند ملیتی را به عنوان اولین شرکت در مقیاس بزرگ برای دستیابی به بی طرفی پلاستیک در نظر خواهد گرفت.

تولید کننده صابون لوکس طی سال 2020 بیش از 1 لک تن زباله پس از مصرف را پردازش می کند که از همه ایالت ها و سرزمین های اتحادیه جمع می شود.

HUL CMD سانجیو مهتا گفت ، “چشم انداز ما این است که ذینفعان اصلی با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که پلاستیک در اقتصاد و خارج از محیط باقی می ماند. ما به عنوان یک شرکت مسئول ، متعهد به ایفای نقش خود هستیم. “

چرا؟ HUL در خنثی سازی پلاستیک به افرادی مانند Nestle India می پیوندد ، دابور قصد دارد تا مارس 2022 به هدف برسد.

این هدف به دنبال نگرانی فزاینده در مورد آلودگی پلاستیک در صنایع مراقبت شخصی و زیبایی است ، با شرکت های بزرگ چند ملیتی که به طور فزاینده ای به دنبال استراتژی های سبز برای یافتن راه حل هستند.

ویلم یویژن ، زنجیره تأمین HUL ED ، گفت: “ما هم اکنون تلاش های مشترک خود را برای جمع آوری زباله های بسته بندی پلاستیکی بیشتر از ردپای کل پلاستیک ، چهار سال جلوتر از آنچه که قبلاً ممکن بود ، افزایش داده ایم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>