Innisfree به ادعای بطری کاغذی به شستشوی سبز متهم شد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ به دنبال کشف این موضوع که محصولی با برچسب ‘بطری کاغذی’ در واقع یک بطری پلاستیکی پیچیده شده در کاغذ است ، با نام “ایننیفری” متعلق به Amorepacific تماس گرفته شده است.

جزئیات پس از خرید سرم دانه چای سبز ، یک مصرف کننده با مراجعه به فیس بوک ، اعتبار مارک زیبایی کره جنوبی را زیر سوال برد و Innisfree را به “شستشوی سبز” و “بازاریابی گمراه کننده” متهم کرد.

محصولی که به عنوان بخشی از اكو درایو این برند برای كاهش بسته بندی پلاستیكی به بازار عرضه شد ، در یك بطری پلاستیكی بسته بندی شده در كاغذ بسته بندی شده است كه روی آن نوشته شده است: “سلام ، من بطری كاغذی هستم”.

Innisfree از آن زمان به دلیل گاف بازاریابی عذرخواهی کرده است.

چرا؟ با ادامه رونق مصرف محیط زیست ، انگیزه ایجاد بسته بندی محصول پایدار در بازار زیبایی افزایش یافته است.

سخنگوی Innisfree در گفتگو با بازاریابی تعاملی ، در مورد این مسئله گفت: “ما سعی کردیم اطلاعات دقیق در مورد جعبه بسته بندی محصول را ارائه دهیم اما این واقعیت را نادیده گرفتیم که به دلیل نام محصول می توان کل ظرف را به عنوان یک ماده کاغذی تشخیص داد. ما صمیمانه به خاطر سردرگمی ایجاد شده عذرخواهی می کنیم و سعی خواهیم کرد اطلاعات دقیق تری را ارائه دهیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>