Lancôme برنامه پایداری جهانی را راه اندازی می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Lancôme اولین برنامه پایداری جهانی خود را با عنوان مراقبت با هم برای فردایی شادتر با تمرکز بر تنوع زیستی و شمول اجتماعی آغاز کرده است.

جزئیات بر اساس سه ستون ؛ با توجه به تنوع زیستی ، جهان را به شکوفایی بیاورید ، مسئولیت پذیر مبتنی بر مصرف و مسئولیت پذیر بودن و نوشتن آینده اش ، با هدف توانمند سازی زنان.

این برنامه بر روی تنوع زیستی از طریق شیوه های کشاورزی احیا ، فرمول ها و بسته بندی های سازگار با محیط زیست ، مشارکت ها و علوم سبز متمرکز خواهد شد. کلیه مواد اولیه این برند تا سال 2030 به روشی مسئولانه و پایدار تأمین می شود.

Lancôme همچنین متعهد به تولید محصولات با بسته بندی پایدار با استفاده از مواد قابل بازیافت بیشتر است.

از دیگر تعهدات قابل توجه می توان به مشارکت با موزه ملی تاریخ طبیعی ، کاهش ردپای آن با محصولات قابل شارژ ، قابل شارژ و قابل بازیافت و فروشگاه های “سازگار با محیط زیست” اشاره کرد.

این شرکت همچنین به دنبال توانمند سازی زنان از طریق “سواد ، راهنمایی و کارآفرینی” است.

چرا؟ از آنجا که مصرف کنندگان با توجه به مارک های پایدار در لیست ، تغییر محسوسی در الگوی خرید خود ایجاد می کنند ، Lancôme در حال توسعه شناسنامه های زیست محیطی خود در یک زمان مهم برای مصرف گرایی سبز است.

Françoise Lehmann ، رئیس برند جهانی Lancôme ، گفت ، “در Lancôme ما با مقابله با مهمترین مسائل امروز با محافظت از تنوع زیستی ، با حمایت از زنان آسیب پذیر در سراسر جهان و با توانمند سازی مشتریان خود برای انتخاب های پایدارتر در مصرف و تبدیل شدن به تحول جهانی خود ، سرعت می گیریم. بازیگران تغییر. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>