Lancôme Travel Retail آسیا و اقیانوسیه با گروه Duty Free Group برای راه اندازی پاپ آپ پایدار همکاری می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Lancôme Travel Retail Asia Pacific با همکاری China Duty Free Group برای راه اندازی یک پاپ آپ جدید پایداری در Sanya ، Hainan با نام Let’s Grow Happiness همکاری کرده است.

جزئیات جشن روز جهانی زن ، پاپ آپ ، که تا 14 ادامه داردهفتم گفته می شود مارس ، در China Duty Free Group Haitang Bay Mall ، چگونگی پایداری زیبایی را افزایش می دهد.

در پنجره بازشو از مواد پایدار مانند مواد قابل بازیافت و گواهینامه FSC استفاده شده است ، ساختاری که به راحتی برای “بازیافت پایان عمر دایره ای” جدا شده است.

پاپ آپ با پر کردن مجدد کرم نرم Lancome Absolue دارای گزینه های تعاملی خرده فروشی است ، با فعالیت هایی مانند ساخت دسته گل رز گل رز DIY و همچنین دوچرخه انرژی پایدار.

چرا؟ استیوی وونگ ، مدیر کل Lancôme در L’Oréal Travel Retail آسیا و اقیانوسیه ، می گوید ، “ما و گروه گمرکی چین بسیار خوشحالیم که روز جهانی زن را با چنین رویداد پراهمیتی که در آن پایداری و زیبایی را ترکیب می کنیم ، جشن می گیریم. ما مفتخریم که اولین برنامه پر کردن خود را در کنار طرح “مراقبت با هم برای فردای شاد” آغاز می کنیم. این نماد جاه طلبی ما برای رشد شادی با هم است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>