L’Occitane کاهش فروش FY2021 Q3 را معکوس می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ L’Occitane از رشد کلی 4.3 درصدی با نرخ ثابت برای سه ماه منتهی به 31 دسامبر 2020 خبر داده است ، که روند فروش فروش را در دو سه ماهه قبلی معکوس کرده است.

جزئیات فروش خالص در 9 ماهه منتهی به 31 دسامبر سال 2020 ، به 11189 میلیون یورو رسیده است که 5.4 درصد کاهش در نرخ ثابت را نشان می دهد ، در حالی که کانال های آنلاین گروه عملکرد بهتری دارند ، در این دوره 71.8 درصد رشد می کنند و 38.1 درصد از کل فروش خالص را تشکیل می دهند. .

فروشگاه های فیزیکی خرده فروشی در طی Q3 از اقدامات جدید قفل در اروپا و کشورهای آمریکایی رنج می بردند ، در این مدت 10 درصد از فروشگاه های گروه بسته بودند. در این مدت نه ماه حدود 44 فروشگاه کم عملکرد تعطیل شدند.

Elemis با 3.8 درصد افزایش L’Occitane en Provence و LimeLife با 7.8 درصد بیشترین رشد را در سه ماهه سوم نشان داد.

از نظر جغرافیایی ، آسیا در سه ماهه سوم رشد دو رقمی در چین ، ژاپن ، تایوان و کره داشته است ، گفته می شود که برگشت به دلیل “رونق سفر داخلی و رویدادهای تبلیغاتی آنلاین در چین ، ژاپن و کره” در خرده فروشی سفر رخ داده است. با این حال ، محدودیت های شدید سفر هوایی در اروپا و قاره آمریکا بر فروش تأثیرگذار است.

چرا؟ فروش آنلاین و کاهش محدودیت های COVID-19 در آسیا به Q3 مثبت برای این شرکت کمک کرده است ، به طوری که رینولد گیگر ، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی ، تلاش می کند تا در جهت ایجاد ثبات در تجارت آمریکا کار کند.

وی گفت ، “در طول سال گذشته ، ما بر روی پرداختن به مناطق ضرر و افزایش بهره وری سرمایه گذاری های خود تمرکز کردیم تا رشد و سودآوری پایدار را تحریک کنیم. امروز ، ما گام مهمی را برای تسریع در تغییر ساختار سبد فروشگاه های ایالات متحده خود برداشتیم ، و این امر به ما امکان می دهد تا در آینده بهترین موقعیت شغلی خود را در ایالات متحده داشته باشیم. در همان زمان ، ما در آستانه اتمام سازماندهی مجدد در مقر خود هستیم. با وجود همه گیری یک ساله و اقدامات عمده بازسازی ، ما اطمینان داریم که نتایج بهتری نسبت به آنچه در ابتدای سال مالی 2021 هدف قرار داده بودیم ، ارائه خواهیم داد. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>