L’Oréal با انتصابات اجرایی جدید تیم رهبری را متزلزل می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارش WWD.com ، L’Oréal دو انتصاب اجرایی جدید را اعلام کرده است ، عمر حاجری رئیس بخش محصولات حرفه ای و ارسی پیریشی به عنوان رئیس منطقه آمریکای لاتین این شرکت انتخاب شده است.

جزئیات هاجري كه 21 سال در اين شركت بوده جانشين ناتالي روس در نقش جديد خود شده و پيش از اين به عنوان مدير منطقه غرب اروپا عمل كرده و در لورال در انگلستان ، ايرلند و هلند مسير پيدا كرده است.

پیریشی در نقش خود به عنوان رئیس منطقه آمریکای لاتین جایگزین خاویر سان خوان خواهد شد و همچنین عضویت کمیته اجرایی گروه را بر عهده خواهد گرفت. سان خوان پس از 30 سال بازنشسته خواهد شد.

چرا؟ صحبت از انتصاب هارجری ، نیکلاس هیرونیموس ، معاون مدیر اجرایی L’Oréal ، گفت ، “عمر یک رهبر با بصیرت ، یک متخصص توسعه تجارت با تجربه و یک مدیر سخاوتمند است. او که هم به کارمندان خود و هم به مشتری توجه می کند ، توانایی درک روندهای جدید و تحریک تیم خود را به سمت نوآوری هرچه بیشتر دارد.
وی همچنین در تحول دیجیتال پیشگام است. عمر نقش عمده ای در اختراع PPD در اروپا داشت و در سال 2020 جنبش جدیدی را در این منطقه ایجاد کرد. “

در همین حال پیریشی به دلیل سابقه بین المللی خود مورد ستایش قرار گرفت.

هیرونیموس گفت ، “ارسی یک مدیر همه استعداد و همه جانبه است که می داند چگونه دیدگاه استراتژیک ، مهارت های اجرا ، نزدیکی به میدان و توانمندسازی تیم را ترکیب کند. سابقه بین المللی وی و موقعیت های گوناگونی که در اختیار داشته است ، وی را به شخصی ایده آل برای تصدی مسئولیت خاویر تبدیل کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>