L’Oréal در زمینه راه اندازی فناوری محیط زیست Gjosa سرمایه گذاری می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ L’Oréal اعلام کرده است که از طریق صندوق سرمایه گذاری مشارکتی خود ، BOLD (فرصت های تجاری برای توسعه L’Oréal) ، سرمایه گذاری اقلیت در شرکت مبتنی بر فناوری زیست محیطی سوئیس انجام داده است.

جزئیات Gjosa راه حل های صرفه جویی در مصرف آب را توسعه می دهد و غول زیبایی فرانسوی و استارت آپ مستقر در Bienne از سال 2015 برای بهینه سازی فناوری های شستشوی شامپو در تلاش برای صرفه جویی در مصرف آب با یکدیگر همکاری می کنند.

“ما از ورود به این مرحله جدید همکاری با L’Oréal خوشحالیم. [Its] رهبری در تحقیق و توسعه زیبایی ، “زیبایی فناوری” ، و [its] مارک های برجسته ، نقشه راه ما در فناوری های آب را افزایش می دهند تا به مصرف کنندگان در سراسر جهان برسند. “گفتند امین عبدولا و لوک آمگورد ، بنیانگذاران Gjosa. “این تقویت همکاری ما را قادر می سازد نوآوری هایی ایجاد کنیم که بهترین راه حل های فناوری آب را برای افراد در سالن ها و خانه ها با بالاترین کیفیت داشته باشد و ما خوشحالیم که برای رسیدن به این هدف با هم همکاری می کنیم.”

چرا؟ باربارا لاورنوس ، مدیر ارشد تحقیقات ، نوآوری و فناوری در L’Oréal ، توضیح می دهد ، “ما در L’Oréal قصد داریم بهترین علم زیبایی پایدار را ارائه دهیم و قهرمان” Beauty Tech “شویم. با تلفیق نوآوری های فن آوری آب Gjosa و دانش L’Oréal در مورد آداب و رسوم زیبایی ، داده ها ، فناوری و شخصی سازی ، ما ضمن محافظت از منبع گرانبها و گرانبها که آب است ، تجارب زیبایی جدیدی را برای مصرف کنندگان خود ابداع خواهیم کرد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>