L’Oréal سنگاپور را به عنوان دفتر مرکزی برای منطقه جغرافیایی SAPMENA انتخاب می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی از مارکتینگ اینتراکتیو ، L’Oréal سنگاپور را به عنوان مقر خود در منطقه جدید آسیای جنوبی اقیانوس آرام ، خاورمیانه و آفریقای شمالی (SAPMENA) انتخاب کرده است.

جزئیات ویسمای شارما ، که در سال 1994 به این گروه پیوست ، به عنوان رئیس جمهور منطقه معرفی شد.

ایجاد منطقه SAPMENA برای ایجاد امکان رشد در آینده شرکت L’Oréal است و بخشی از برنامه جذب مصرف کننده آن است. گفته می شود این منطقه هفت مرکز از هشت قطب هزاره در آن دارد.

چرا؟ گفته می شود که این شرکت زیبایی به دلیل موقعیت استراتژیک خود در SAPMENA ، سنگاپور را به عنوان مقر اصلی خود انتخاب کرده است.

شلی چانگ ، مدیر CMO جدید در منطقه ، گفت: “گسترش ما در سنگاپور به ما امکان می دهد تا در یکی از نوآورترین اکوسیستم های جهان از نظر استراتژیک مستقر شویم. این امر ضمن بهره گیری از فناوری در حال ظهور برای ایجاد تغییر در سطح مصرف کننده ، ضمن جذب بهترین استعدادها و شرکا ، فرهنگ نوآوری ما را تقویت خواهد کرد. “

شارما در مورد اهمیت منطقه جدید گفت: “منطقه جدید جغرافیایی SAPMENA جایی است که آینده زیبایی با بسیاری از سریعترین رشد اقتصادی ها و بازارهای پرجمعیت جهان در منطقه شکل می گیرد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>