LVMH Luxury Ventures و L’Oréal BOLD از پلت فرم فروش اجتماعی نرم افزار Replika در دور بودجه سری A پشتیبانی می کنند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ پلتفرم فروش اجتماعی Replika Software دور بودجه خود را در سری A به اتمام رسانده است ، و مورد حمایت LVMH Luxury Ventures و L’Oréal BOLD ، بازوهای سرمایه گذاری شرکت های اصلی آنها است.

جزئیات Replika Software یک راه حل فروش اجتماعی ارائه می دهد که مارک ها را قادر می سازد “شبکه خود را از فروشندگان اجتماعی برای الهام بخشیدن و فروش آنلاین” تقویت کنند ، با نمایندگان LVMH Luxury Ventures و L’Oréal BOLD (فرصت های تجاری برای توسعه L’Oréal) اکنون بخشی از هیئت مدیره Replika است از مدیران

چرا؟ با رونق فروش آنلاین ، سیستم عامل های دیجیتال یک سرمایه گذاری استراتژیک و محکم هستند ، و LVMH و L’Oréal قبلاً با نرم افزار Replika همکاری داشته اند.

گفته می شود Replika از بودجه استفاده می کند تا بتواند حضور جهانی خود در مارک ها و صنایع را گسترش دهد ، “که می تواند از ایجاد کانال های فروش اجتماعی جدید به طور قابل توجهی سود ببرد” ، همچنین با افزودن ویژگی های جدید ، سرمایه گذاری در فن آوری و تقویت تیم خود برای تکثیر نرخ رشد سیستم عامل.

کارین مالت ، بنیانگذار نرم افزار Replika ، گفت: “هنگامی که Replika را تأسیس کردیم ، آینده ای را متصور شدیم که هر مارکی بتواند از قدرت فروش اجتماعی بهره مند شود. پس از انعقاد قراردادهای تجاری با چندین مزون LVMH و مارک های L’Oréal ، بسیار جالب توجه است که ببینیم بازوهای سرمایه گذاری دو شرکت آینده نگر آینده تصمیم به سرمایه گذاری در چشم انداز ما گرفته اند. وقتی وارد این مرحله از رشد می شویم و این صنعت را به سمت انسان سازی خریدهای آنلاین سوق می دهیم ، از داشتن حمایت آنها بسیار خوشحال هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>