MAC مدیر سابق Revlon SVP بازاریابی جهانی را نامگذاری کرده است

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ MAC متعلق به Lauder ، Aida Moudachirou Rebois را به عنوان معاون ارشد ، بازاریابی جهانی ، بلافاصله لازم الاجرا اعلام کرد.

جزئیات Moudachirou Rebois در نقش جدید خود ، به موقعیت برند کمک می کند و حضور بیشتر آن را جلب می کند و مورد توجه مصرف کننده جهانی در بازارهای در حال رشد در سراسر جهان قرار می گیرد. او از Revlon به MAC پیوست ، جایی که به عنوان SVP ، بازاریابی جهانی خدمت می کرد.

فیلیپ گفت: “آدا دارای سبک رهبری نوآورانه و انعطاف پذیر ، تجربه بین صنعت و تخصص جهانی برند سازی است که همراه با سابقه چند زبانه و چند فرهنگی او ، بدون شک به پیشبرد تجارت جهانی MAC در محیط پیچیده و سریع ما کمک خواهد کرد.” پیناتل ، رئیس برند جهانی ، لوازم آرایشی MAC. “ما نمی توانیم استقبال بیشتری از او در خانواده MAC کنیم.”

چرا؟ Moudachirou Rebois 18 سال تجربه بین المللی در بخش های زیبایی ، خرده فروشی و FMCG را به این سمت به ارمغان می آورد ، که در طول حرفه خود در نقش های ارشد Revlon ، Johnson & Johnson و L’Oréal خدمت کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>