Nivea Men به عنوان بازگشت شرکای EA Sports FIFA21 E-League اعلام کرد که از شرکای حقوق خود نام می برد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Nivea Men متعلق به Beiersdorf به عنوان شریک حق نامگذاری برای مسابقات EA Sports FIFA21 E-League EA Sports در استرالیا اعلام شده است.

جزئیات این رویداد آخر هفته طی دو روز برگزار می شود ، برخی از مشهورترین رقبای EA SPORTS FIFA21 در استرالیا با یکدیگر رقابت می کنند تا باشگاه های خود را در سراسر PlayStation 4 و Xbox One بخوانند – همه این موارد تحت حمایت قرارداد جدید حمایت مالی با غول نظافت مرد است. .

در سال 2020 ، FIFA21 Challenge با متوسط ​​دقیقه تماشاگران بیش از 254،000 و کل تماشا بیش از 1 میلیون ساعت ، به پربیننده ترین رویداد EA Sports تبدیل شد.

چرا؟ هیرن ، مدیر ارشد بازرگانی APL ، توضیح داد: “ما واقعاً هیجان زده هستیم که N-Nea Men E-League را برای هواداران خود برگردانیم زیرا ما می دانیم که آنها عاشق فوتبال 24/7 هستند و esports قسمت بزرگی از آن است … اعداد نشان می دهد که در سراسر جهان esports سریعترین ورزش تماشاگر است – طرفداران ما در تمام جنبه های مختلف زندگی خود با فوتبال ارتباط برقرار می کنند و ما می دانیم که بازی یک قسمت اصلی از آن است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>