Old Spice و Secret بسته بندی ضد تعریق قابل تعویض را راه اندازی می کنند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ مارک های Old Spice و Secret Procter & Gamble در حال راه اندازی موارد ضد تعریق قابل تعویض هستند ، هر دو مارک ارائه دهنده انواع خوشبوکننده های آزاد آلومینیومی در بسته بندی های کاغذی قابل بازیافت ، ساخته شده از 90 درصد مقوا بازیافت شده و دارای مجوز شورای نظارت بر جنگل (FSC) هستند.

جزئیات موارد قابل شارژ بدون پلاستیک یکبار مصرف ساخته شده اند و شامل یک پر کردن با 100٪ بسته بندی مقوایی دارای گواهی FSC می باشد. آنها در Walmart ، Target ، CVS و Walgreens بصورت آنلاین در دسترس هستند.

چرا؟ با توجه به اینکه صنعت مراقبت شخصی یکی از مجرمان اصلی پلاستیک یکبار مصرف است ، تولید ضد عرق پیشگام است.

گفته می شود قیمت آنها برای بازار انبوه اولین ضد تعریق قابل تعویض از یک مارک بزرگ است.

فردی باوچا ، مراقبت شخصی SVP P&G ، گفت ، “ما می دانیم که پایدارترین گزینه ها برای مصرف کنندگان همیشه ارزان ترین گزینه نیستند – و این تأثیری را که می توانیم بر محیط خود داشته باشیم محدود می کند. با ارائه راه حل های پایدار هم برای ضدعرق ها و هم برای دئودورانت های بدون آلومینیوم با برخی از مقرون به صرفه ترین قیمت های بازار ، می توانیم انتخاب های پایدار را برای بیشتر مصرف کنندگان به واقعیت تبدیل کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>