P-G SK-II بخش استودیوی فیلم را راه اندازی می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ SK-II متعلق به P & G از راه اندازی استودیوی SK-II ، یک بخش استودیوی فیلم و مرکز محتوای اختصاص داده شده برای مقابله با فشارهای اجتماعی تأثیرگذار بر زنان از طریق فیلم و داستان پردازی خبر داده است.

جزئیات این واحد سازندگان مشهور فیلم ، انیماتورها ، موسیقیدانان و سازندگان محتوا را که مشتاق الهام بخشیدن به مکالمات هستند ، گرد هم خواهد آورد. این مارک همچنین یک صندوق # CHANGEDESTINY تأسیس خواهد کرد ، و 1 دلار آمریکا برای هر نمایش فیلم SK-II Studio ، با 500000 دلار آمریکا ، و با اعلام سازمان های شرکت کننده اهدا می کند.

این استودیو امسال از هشت فیلم سینمایی رونمایی خواهد کرد که اولین فیلم The Center Lane به کارگردانی هیروکازو کره ای است.

ساندیپ ست ، مدیر ارشد اجرایی ، Global SK-II توضیح داد: “ما یک سال تغییر بی سابقه را تجربه کرده ایم.” “مصرف کنندگان ما اکنون انتظارات بیشتری از مارک ها و مشاغل دارند. در ذهن آنها چیزهای فراتر از فقط پوست و زیبایی وجود دارد. آنها به مارک هایی اعتقاد دارند که صدا دارند و در موضوعاتی که برایشان مهم است موضع می گیرند. این دیگر در مورد فروش محصولات ، ایجاد تبلیغات و تبلیغات رانندگی نیست بلکه درگیر کردن او – قلب ، قلب و روح است. به همین دلیل است که ما متعهد شده ایم با اولین استودیوی فیلم خود پشت سر داستان پردازی هدف و مارک سرمایه گذاری کنیم. “

چرا؟ مارک در بیانیه ای گفت: SK-II بیشتر محتوای مارک خود را به سمت “مکالمه های رانندگی” هدایت خواهد کرد ، و استودیو به آن و همچنین ماموریت مارک برای استفاده از صدای خود به عنوان یک نیروی خوب و ارتقا building نام تجاری کمک خواهد کرد. فراتر از تبلیغات تبلیغاتی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>