P&G به دلیل ادعاهای خمیردندان های زغالی دعوی عملیاتی کلاس را پوشش می دهد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ از یک کرست متعلق به Procter & Gamble می توان برای دفاع از خود در یک پرونده قضایی اقدام کرد ، که توسط یکی از ساکنان نیویورک علیه غول FMCG آمریکا خریداری شده و ادعا می کند که P&G بیش از حد منافع خمیر دندان زغال فعال خود را بیش از حد بزرگ کرده است ، گزارش منتشر شده توسط پیک تجاری سین سیناتی.

جزئیات P&G با ادعاهای تبلیغات دروغین ، اقدامات ناعادلانه و فریبنده بازاریابی و ادعاها و حذفیات گمراه کننده مادی روبرو است. خمیردندان مورد نظر به عنوان “سفیدکننده مینای دندان” ، “لثه های سالم و دندان های روشن تر” و تمیز کردن ملایم و پاک کردن لکه ها ارائه می شود.

هنگامی که پیک تجاری سین سیناتی با آنها تماس گرفت ، P&G حاضر به اظهارنظر در مورد دعوا نشد. هنوز تاریخ دادگاه برای دادخواست دادرسی تعیین نشده است.

چرا؟ شاکی ادعا می کند که انجمن دندانپزشکی آمریکا هنوز هیچ کالایی حاوی زغال فعال را به عنوان بی خطر و م effectiveثر تأیید نکرده است و در واقع ، زغال چوب دارای کیفیت سایشی است که می تواند به دندان و لثه آسیب برساند ، از طریق پیک تجاری سینسیناتی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>