P&G دوباره پر کردن شامپو را در انگلستان راه اندازی می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی که توسط Edie.net منتشر شده است ، Procter & Gamble سیستم پرشدن سوخت خود را در سراسر انگلیس راه اندازی کرده است. این ابتکار عمل ، که در اکتبر گذشته اعلام شد ، تا پایان سال در تمام بازارهای اروپایی خود اجرا می شود.

جزئیات این سیستم شامل بطری های آلومینیومی قابل استفاده مجدد و کیسه های دوباره پر کردن است که P&G ادعا می کند از طریق مجموعه های کناری در انگلستان قابل بازیافت است.

این پر کردن برای خرید در سراسر مارک های Pantene ، Head & Shoulders ، Herbal Essences و Aussie غول FMCG ایالات متحده در فروشگاه های Boots در سراسر کشور در دسترس است و برای راه اندازی در Waitrose و Superdrug راه اندازی می شود.

چرا؟ زنگ های پرتاب با ماموریت گسترده تر P & G به نصف مقدار پلاستیک بکر استفاده شده در بسته بندی مراقبت از مو در سال جاری و هدف آن ایجاد زیبایی پایدار به عنوان پیش فرض ، به جای استثنا ، ایجاد تغییر در رفتار مصرف کننده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>