P&G Charmin اولین هنر دیجیتال ارز رمزنگاری شده کلکسیونی را ارائه می دهد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Charmin متعلق به P&G مجموعه رمزنگاری رمزهای غیر قابل انعطاف (NFT) خود را منتشر کرده است – سه قطعه اصلی از هنر دیجیتال TP. مارک دستمال توالت با درآمد حاصل از Direct Relief هنر را به حراج می گذارد.

جزئیات این هنر یک رمز ارز است که مالکیت پرونده دیجیتال را با استفاده از فناوری بلاکچین تأیید می کند و از زیبایی زیبایی کاغذ توالت برخوردار است. رول NFT با نمایشگر فیزیکی عرضه می شود که افراد می توانند در حمام خود در کنار رول های واقعی آویزان کنند.

این اثر هنری توسط سه تصویرگر با سبک بازی به سفارش این برند انجام شده است: Donna Adi ، Shanee Benjamin و ساخته شده توسط رادیو.

چرا؟ راب راینرمن ، معاون Charmin ، اظهار داشت: “ما همیشه به دنبال ارائه بهترین TP هستیم ، اما یک تجربه حمام بهتر می تواند فراتر از صندلی باشد. NFT (P) یک راه سرگرم کننده و بازیگوشانه است که به بزرگترین طرفداران Charmin نسخه مجازی منحصر به فرد نسخه محبوب خود را می دهد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>