P&G Old Spice اولین آرایشگاه را افتتاح می کند. دو برابر استودیو محتوا است

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Old Spice متعلق به Procter & Gamble اولین مکان آرایشگاه و خرده فروشی خود را در اوهایو ، ایالات متحده آغاز کرده است ، همچنین این فضا به عنوان یک استودیوی محتوا فعالیت می کند.

جزئیات آرایشگاه پرچمدار اولین فضای آجر و ملات برای نام تجاری است و همچنین دارای یک فروشگاه خرده فروشی و آزمایشگاه آزمایش برای تولید محصولات جدید خواهد بود.

این فضا دارای ویژگی های قابل انعطاف مانند قایق چوبی به عنوان میز پذیرایی و مدل های سه بعدی اصلاح و سبک مو است که استودیوی ایده پردازی برای ایجاد و اشتراک محتوای رسانه های اجتماعی در اختیار بازدید کنندگان قرار دارد.

با ارائه یک برنامه اقامت برای آرایشگران مشهور ، آنها می توانند از مشتریان میزبانی کرده و قرار ملاقات ها را ملاقات کنند و از آنها استقبال کنند و همچنین محتوای رسانه های اجتماعی را ضبط کنند.

چرا؟ آرایشگاه به عنوان راهی برای نام تجاری ایجاد شده است تا مستقیماً با مصرف کنندگان پس از همه گیری ارتباط برقرار کند و تجارب تجربی را که به محبوبیت قبل از GVC افزایش یافته بود ، بازگرداند.

این توسعه به عنوان بخشی از “اختلال سازنده” P&G صورت می گیرد ، که انگیزه شرکت برای تغییر سریع استراتژی ها برای انطباق با تغییر تقاضای مصرف کننده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>