Procter & Gamble به عنوان اسپانسر لیگ برتر فوتبال اعلام شد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Procter & Gamble در حال پیوستن به MLS به عنوان جدیدترین اسپانسر لیگ است. این زوج یک قرارداد حمایت چند ساله و چند وجهی را اعلام کرده اند.

جزئیات غول FMCG ایالات متحده اسپانسر مسابقات MLS All-Star و همچنین جام Campeones ، League Cup و تور تیم ملی مردان مردان مکزیک خواهد بود. علاوه بر این ، P&G با MLS و سایر شرکا همکاری خواهد کرد تا از طریق عبور از موانعی مانند هزینه و مسافرت ، فوتبال را در همه سطوح در دسترس قرار دهد.

این معامله باعث می شود که مارک های مختلف P&G از جمله Gillette ، Old Spice ، Crest ، Oral B ، Dawn ، Charmin و Bounty به طرفداران پرشور لیگ برسند.

چرا؟ مارک پریچارد مدیر ارشد برند پروکتور و گمبل فاش کرد ، “ما از شرکت مارک هایمان برای شرکت در ورزشی بسیار محبوب میلیون ها خانواده بسیار هیجان زده هستیم ، ضمن اینکه در آینده با سازمانی متعهد به استفاده از ورزش به عنوان وسیله ای برای تغییرات مثبت اجتماعی در آینده سرمایه گذاری می کنیم “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>