Revlon Q4 2020: پرلمن علیرغم افت 10.4 درصدی فروش ، “پیشرفت های مثبت” را تحسین می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ مدیر عامل شرکت Revlon ، دبرا پرلمن گفت که علیرغم گزارش کاهش 10.4 درصدی فروش خالص به 626.2 میلیون دلار آمریکا ، شرکت زیبایی آمریکا در سه ماهه آخر سال 2020 “پیشرفت های مثبتی” را شاهد بوده است.

جزئیات همانطور که پرلمن خاطرنشان کرد ، فروش تجارت الکترونیکی در سه ماه منتهی به 31 دسامبر سال 2020 39 درصد افزایش داشته و تقریباً 20 درصد از فروش سه ماهه چهارم را نشان می دهد در مقابل 13 درصد در دوره قبل.

درآمد عملیاتی در مقایسه با 76.7 میلیون دلار در سال 2019 به 28.4 میلیون دلار کاهش یافت که دلیل اصلی آن تأثیرات همه گیر COVID-19 بر فروش خالص ، مخلوط فروش و هزینه های بالاتر تولید است.

چرا؟ پرلمن نشان می دهد ، “در سه ماهه چهارم سال 2020 ، ما همچنان شاهد پیشرفت های مثبتی هستیم که به ابتکارات تحول آفرین در نیمه دوم 2018 برای منطقی سازی تجارت ، سهم ما از کانال تجارت الکترونیکی و تولید محصولات جدید در این کشور باز می گردد. بخشهایی که بیشترین ارزش را برای شرکت خواهند داشت. در حالی که این ابتکارات ، از جمله برنامه تجدید ساختار Revlon 2020 ، با نگاه طولانی مدت به تجارت ما طراحی شده است ، اما در کمک به کاهش اثرات مداوم COVID-19 نیز بسیار مهم بوده است. تأثیر کنترل هزینه های منضبط و اقدامات کاهش هزینه در حاشیه تنظیم شده EBITDA ما منعکس شد که تقریباً 200 واحد پایه نسبت به سه ماهه گذشته بهبود یافت. ما همچنین شاهد یک پیشرفت متوالی دیگر در کاهش فروش خالص خود هستیم – روند رو به رشد از دو سه ماهه قبل.

“ما نشانه هایی از حرکت مثبت گسترده تر در تجارت را می بینیم ، و با چندین چالش عمده 2020 که در پشت سر ما قرار دارد ، ما معتقدیم که در موقعیت خوبی برای استفاده از فرصت های دوباره ظهور در صنعت زیبایی قرار داریم. ما همچنان بر اساس ارکان اصلی استراتژی خود اجرا می کنیم ، از جمله رشد در مارک های برجسته Revlon و Elizabeth Arden ، بازارهای اصلی مانند چین و تسریع در تجارت الکترونیکی. این در طول سال 2020 همچنان مورد توجه ما قرار گرفت و ما متعهد هستیم که در سال 2021 خلاف این برنامه ها عمل کنیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>