Sally Beauty هر چهار مارک Cultivate Cohort را در اختیار شما قرار می دهد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ سالی بیوتی اعلام کرده است که هر چهار مارک انتخاب شده برای برنامه شتاب دهنده آن ، Cultivate ، در وب سایت و CosmoProfBeauty.com ذخیره خواهد شد.

جزئیات محصولات Peculiar Roots ، UniQurl و Pattie Yankee نیز در فروشگاه های منتخب در دسترس خواهند بود در حالیکه True + Pure Texture از طریق دو سایت تجارت الکترونیکی این شرکت همچنان در دسترس خواهد بود.

علاوه بر توزیع ، سالی بیوتی از طریق کانال های اجتماعی ، دیجیتال ، تجارت الکترونیکی و فروشگاه های خود در صورت لزوم پشتیبانی بازاریابی را علیه همه مارک ها اعمال خواهد کرد.

چرا؟ خرده فروش به عنوان بخشی از تعهد خود برای سرمایه گذاری در مارک های در حال ظهور و به دلیل پر کردن شکاف موجود در بازار فعلی ، از هر چهار بنیانگذار زن حمایت کرد. JC Johnson ، معاون گروه ، استراتژی دیجیتال و نوآوری ، Sally Beauty Holdings ، می گوید: “ما همیشه این نیاز را برای کارآفرینان زن تشخیص داده ایم که بتوانند بستری برای گسترش موثر تجارت خود داشته باشند” ، JC Johnson ، معاون گروه ، استراتژی دیجیتالی و نوآوری گفت ، منابع زیبایی سالی. “ما به چهار مارک باورنکردنی افتخار می کنیم و از اینکه بخشی از سفر آنها هستیم هیجان زده هستیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با بسیاری از مارک های نوظهور و کارآفرینان زن در آینده هستیم! “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>