Sunday II Sunday دور 4.2 میلیون دلاری سری A را می بندد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Infinite Looks اعلام کرده است که مارک Sunday II Sunday خود یک دور 4.2 میلیون دلاری سری A را بسته کرده است. جانسون و جانسون به عنوان سرمایه گذار اصلی با مشارکت Ignite Venture Studio و Symrise معرفی شدند.

جزئیات این یافته ها برای سوخت رسانی به توسعه مداوم محصولات نوآورانه برای مارک های بافت دار استفاده می شود ، که USP این است “مرز بین سلامت و زیبایی را تضمین کند تا اطمینان حاصل کند که زنان هرگز مجبور به مصالحه نیستند” با یک محصول با تمرکز بر مراقبت از پوست سر.

جوش قائم ، بنیانگذار استودیوی Ignite Venture ، گفت: “Sunday II Sunday همچنان به رفع نیازهای برآورده نشده از طریق خط لوله نوآوری قوی در تقاطع سلامت و زیبایی می پردازد.” “Ignite Venture Studio از ادامه این سفر با Keenan و تیمش بسیار هیجان زده است نه تنها در مورد نوآوری های محصول در آینده که واقعاً متفاوت شده اند بلکه همچنین تعهد ما در حمایت از زنان و شرکت های تازه تأسیس اقلیت است که واقعا بر مشتریان آنها تأثیر می گذارد. و جوامع گسترده تر آنها. “

چرا؟ Keenan Beasley ، مدیر عامل و بنیانگذار Sunday II Sunday ، اظهار داشت: “این دور بودجه و تقاضای قابل توجهی که تاکنون از مصرف کنندگان دیده ایم ، آنچه را که قبلاً می دانستیم دوباره تأیید می کند. در صنعت مراقبت از مو یک شکاف گسترده برای ارائه مراقبت های قبل و بعد از ورزش برای موهای بافت وجود دارد. هر نوع مویی نیازهای متفاوتی دارد و مدتهاست که نیازهای موی بافت نادیده گرفته شده است. ما افتخار می کنیم که محصولات موجود در خط خود را با ارائه راه حل هایی برای زنانی که در طول زندگی خود موهای خود را نگه نمی دارند تا زندگی خود را ادامه دهند ، تحویل و گسترش می دهیم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>