TikTok از طرح تجارت الکترونیکی برای به چالش کشیدن فیس بوک و دیگران رونمایی کرد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ طبق گفته Financial Times گفته می شود TikTok در حال آماده شدن برای یک تجارت بزرگ الکترونیکی در سراسر ایالات متحده است ، منابع اظهار داشتند که آنها ویژگی های جدیدی را که قرار است امسال معرفی شود مشاهده کرده اند.

جزئیات این سایت رسانه های اجتماعی قرار است رقبا ، فیس بوک را با استفاده از ویژگی جدید ، به چالش بکشد ، که گزارش می شود شامل یکی از مواردی است که به کاربران امکان می دهد لینک محصولات را به اشتراک بگذارند و فروش خودکار کارمزد را دریافت کنند.

از دیگر ویژگی های این سرویس می توان به پخش مستقیم خرید مستقیم در جاهایی اشاره کرد که کاربران می توانند اقلام را مستقیماً از تلفن های همراه خود خریداری کنند. همچنین مارک ها قرار است بتوانند کاتالوگ های خود را از طریق برنامه منتشر کنند.

چرا؟ متعلق به شرکت چینی ByteDance ، تحولات شاهد این خواهیم بود که TikTok با فیس بوک روبرو می شود ، این تجارت با استفاده از سایت الکترونیکی نام خود و اینستاگرام خود از تجارت الکترونیکی رسانه های اجتماعی بهره می برد.

در صحبت با FT ، جک اسمیت ، افسر فناوری خلاق در Mindshare WPP ، گفت: “به نظر می رسد TikTok در شرف پرش است [introducing a] دسکتاپ [experience] و مستقیماً وارد تجارت شوید.

“از نظر فرهنگی ، TikTok از نظر تجارت مستقیم جریان خوبی را دارد تا بتواند تمایز انحلال بین محتوا و تجارت را درک کند زیرا به نظر نمی رسد مانند سایر سیستم عامل ها جلا داده شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>