TikTok 92 میلیون دلار برای فناوری شناسایی چهره پرداخت می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی که توسط BBC منتشر شده ، TikTok حدود 92 میلیون دلار برای حل و فصل دادخواست دعوی طبقاتی ادعا می کند که سایت رسانه های اجتماعی چین با استفاده از فناوری تشخیص چهره برای شناسایی جنسیت ، سن و قومیت کاربر ، قوانین حریم خصوصی را نقض کرده است. اخبار.

جزئیات TikTok هرگونه تخلف را انکار می کند اما مایل است از درگیری طولانی مدت در دادگاه جلوگیری کند. اگر این توافق توسط قاضی فدرال توافق شود ، گلدان بین کاربران TikTok مستقر در ایالات متحده تقسیم می شود.

چرا؟ TikTok در بیانیه ای ، به نقل از BBC News ، گفت: “در حالی که ما با ادعاها مخالف هستیم ، به جای اینکه از دادخواستهای طولانی عبور کنیم ، ما می خواهیم تلاش خود را برای ایجاد یک تجربه امن و شاد برای جامعه TikTok متمرکز کنیم.” با این حال ، مفسران نقل شده از بی بی سی القا کردند که سایت رسانه های اجتماعی مستقر شده است زیرا می داند نمی تواند در این پرونده پیروز شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>